Festa pasionante e Florentino Perez pas golit te Ramos

Advertisement

Florentino Perez zakonisht njihet si i qete kur ai shikon ekipin e tij Real Madrid por kete here presidenti i keti klubi nuk mundi ti permbaj emocionet ne momentin kur kapiteni i ksaj skuadre shenoji golin nga penaltia ne finalen e Super Kupes se Spanjes qe e shpalli kampion Real Madridin kunder Atletico Madrid.

Florentino Perez e shikoi ndeshjen prej VIP zones ne stadiumin King Abdullah Sport City. Ramos beri ne ecje te gjate prej te vija e mesit dhe i gjith ky moment prej levizjes se pare te kapitenit deri te shenimi i gollit u percjell me vemndje te madhe nga presidenti ku edhe ne fund shperthej nga gezimi ku normalisht Real Madrid u shpall kampion ne Super Kupen e Spanjes.

Advertisement
Advertisement